 CONSTRUCT

YAZILIM DEYİNCE

Yazılım Deyİp Geçmeyİn

Bir yerde duymuştum CNC'de olay %70 yazılımda bitiyor. Makinacılara haksızlık etmek istemem, makinada, programda aynı derece eşit ama illa bir kıyaslama yapacaksak. Yazılım daha eşit. Makinanızı her yerde tamir ettirebilirsiniz alabilirsiniz ama yazılıma bir kere kilitlendinizmi oradan kaçış zor, bu sebeple o hatayı yapmayın, yazılım deyip geçmeyin. Sonuçta para verip makinaya yeni parça taktırabilirsiniz ama yazılımda para verdikten sonra üstüne bir de onu öğrenmek var. Zor olan işte o.

Makinanızı dikkatle seçin AMA yazılımda off , off CNC makinası olanlara sorun bakalım ne diyecekler...

En az Makİna kadar belkİ daha önemlİ

Bir kere yazılım sizi yormamalı, kullanımı kolay olmalı, oyun gibi olmalı, çizim yapması zevkli olmalı. OPTCAM işte öyle bir yazılımdır kanıtıda AutoCAD üstüne kurulmuş olmasıdır. Heryerde bedava AutoCAD kursu vardır ama başka hiçbir programın AutoCAD kadar bileni ve her yerde bedava kursu yoktur.

Yazılımda daha sonra destek almak için para ödemek istemiyorsanız akıllı olun OPTCAM'i seçin.

YAZILIMLAR

OPTCAM (cnc YAZILIMI)

DOLAP CNC (cnc YAZILIMI)

OPTIMA DEKOR (Mutfak Çizim Programı)

Bu program CNC'de kapı-kapak, separatör, 2boyut, 3 boyut, serbest şekil ve nesting yapar. Sizi üretime geçirir, para kazandırır.

Bu program Optima Dekor'da çizdiğiniz mutfakları/dolapları çok resimler alarak önce müşterinize satmanızı sonra o dolapları siz çay içerken CNC'de üretmenizi sağlar. Yani para kazandırır..

Bu program 2008'den beri piyasada ve 4000 den fazla lisanslı kullanıcısı var. Yanında cepte çalışan mutfak çizim programı da hediye. Bu resimde fotoğraf değil programdan çıkma render.

 CONSTRUCT
 CONSTRUCT
 CONSTRUCT
 CONSTRUCT