 CONSTRUCT

ANDERSEN'DEN CNC MASALLARI

İster İnan İster İnanma, bu masallar gerçek. DİNLEMEK İSTEYENLERE MASAL KAHRAMANLARININ TELEFON NUMARALARINI VERİYORUM.
MAkİnacıdan korkmak

Bir de şöyle bir olaya tanık olduk 1 hafta içinde. 2 ayrı kişi(Ankara, Yozgat), 2 ayrı yerden(İstanbul, Kayseri) makina aldı, birisi makinasına uygun dolap delik programı bulamadı makul fiyata (çok para verirsen var tabi), diğeri cnc çizim programı olduğu halde makinacı tarafından zorla XX programı 1 yıllık kiralık verildi. İkiside sesini çıkartamadı makinacıdan korktu servis alamaz sonra diye. Garanti den çıkar diye. Ya kardeş aldığın makinanın elekronik aksamı zaten garanti dışında, makinanın geriside demir zaten, hangi garantiden bahsediyorsun sen? Lafı şuna getiriyorum makinacıdan korkmayın, makinayı zaten almışsınız bir kere aldınız yer servis vermesede bu ülkede cnc servisi veren yüzlerce bilgili insan var, korkacak bir şey yok, her şey paraya bakıyor.

FORMATTAN SONRA

1500 dolar istediler, evet Yalovada duyduğum bir hikayeye göre. Adamın biri cnc yazılımı alıyor, bir kaç yıl sonra bilgisayarına format atıyor. Haliyle program siliniyor, kendisi yeniden kuramıyor program firmasını arayınca 1500 DOLAR istiyorlar. Müşteri neden diye sorunca programa güncelleme yaptık o yüzden diyorlar, müşteri ben güncelleme istemiyorum eskisini yükleyin deyince, olmaz diyorlar, mecbur alacaksın yada programı yüklemeyiz. İnanmayanlar arasın Yalova lı müşterinin numarasını vereyim.
Biz de (OPTCAM, DOLAP CNC) yazılım bilgi desteği ömür boyu bedava (bir zaman sonra bilgi desteği için bile para alıyorlar, söylemedi demeyin).
Biz 3 yıl sonra tekrar kurulum gerekirse 500-600 TL gibi makul bir ücret talep ediyoruz, sizi kızdıracak bir rakam asla talep etmeyiz..

DOLANDIRICI MAKİNACIYA DİKKAT

Bu söylediğimi hiç bir makinacı üstüne alınmasın. Eğer alınan varsa kesin dolandırıcı olduğu içindir. Makinacıda mutlaka size bir kaç referans vermesini isteyin ve verdiği referanslarla görüşmeden makina almayın. İnanması zor ama 1 hafta içinde, (Ş. Urfa, Tokat, Ankara ve Yalova) da İstanbul'dan aynı kişiden makina almış 4 mobilyacı ile tanıştım. Dördüde aldıkları makinayı %50 daha masraf ederek adam etti. İnanmayanlar arasın telefonlarını vereyim. Makinayla getirilen bilgisayarda hurdadan çıkma 300 TL etmeyecek Pentium işlemci ve Windows XP vardı. Vakum çekmiyordu, elektrik kabloları tamamen değiştirildi. İnsaf ya, siz anlamıyorsanız bilgisayarcınıza sorun Pentium ne demek..(20 senelik işlemci)

 CONSTRUCT

© 2017 All Rights Reserved   |   Privacvy Policy

 CONSTRUCT
 CONSTRUCT
 CONSTRUCT
 CONSTRUCT